Externe toernooien

We krijgen elk jaar veel uitnodigingen binnen om deel te nemen aan toernooien bij andere verenigingen. Hieronder zie je het overzicht van deze toernooien. Als je aan een toernooi deel wilt nemen, laat het dan weten via uittoernooien@fclewenborg.nl

Let wel op het volgende:
Aanmelden is deelnemen. Niets zo vervelend voor een organiserende vereniging als aan een team dat zich vlak voor tijd afmeldt of zonder afmelding niet aan de aftrap verschijnt. Ook vervelend voor de goede naam van onze club.

Pasen 12-04-20  
SPONSORLOOP 22-04-20  info volgt
Meivakantie 25-4 t/m 10-5
VOETBALDAGEN 07-05, 08-05-20  info volgt
Hemelvaart 21-05-20  
Pinksterweekend 31-05, 01-06-20
FCL AFSLUITDAG 20-06-20  (verplicht)
KAMP BAKKEVEEN             12-06 – 14-06-20 (JO11 t/m JO15)

Toernooien JO8
Datum Klasse Tijd info  ingeschreven deadline
vv Engelbert 27-06-20 3e en 4e klasse 20-mrt
VEV’67 Leek 13-06-20 alle ochtend JO8-4 vol=vol
MOVV Midwolda 13-06-20 2e tm 4e middag 1-mei
Flevoboys Emmeloord 13-06-20 alle ochtend niet bekend
NEC Delfzijl 13-06-20 3e, 4e klasse ochtend vol=vol
svbo Emmen 13-06-20 ochtend zsm
vv Nieuw Roden 13-06-20 nvt
HZVV Hoogeveen 13-06-20 ochtend nvt
vv Poolster 13-06-20 4e of 5e klasse 01-qpril
vv Annen 07-06-20 alle ochtend zondag JO8-4 nvt
sv Urk 06-06-20 hfdklasse niet bekend
fc Klazinaveen 06-06-20 ochtend 17-mrt
vv Glimmen 06-06-20 3e klasse ochtend nvt
vv Peize 06-06-20 ochtend
sc Franeker 06-06-20 vol=vol
HFC '15 Hoogkxerk 06-06-20 ochtend JO8-3 niet bekend
sc Bolsward 06-06-20 alle vol=vol
vv Gorredijk 06-06-20 ochtend zsm
GVAV 30-05-20 1e klasse en lager 9-12 uur zaterdag voor Pinksteren nvt
vv Bargeres Emmen 30-05-20 JO8 1, 2, 3 zaterdag voor Pinksteren
vv Steenwijk 28-05-20 3e klasse Hemelvaart vol=vol
tv Bunde , Duitsland 24-05-20 middag zondag 29-02-20
MKV’29 Leeuwarden 15-04-20
vv Hattem 11-04-20 ochtend zaterdag voor Pinksteren

Toernooien JO9
Vereniging Datum Klasse Tijd info  ingeschreven deadline
vv Engelbert 27-06-20 JO9-1 2e of 3e / JO9-2 4e 20 mrt
VAKO Vries 13-06-20 alle ochtend nvt
VEV '67 Leek 13-06-20 middag vol=vol
vv Omlandia 13-06-20 alle ochtend 30-mrt
Flevoboys Emmeloord 13-06-20 alle ochtend niet bekend
NEC Delfzijl 13-06-20 1e, 2e klasse ochtend vol=vol
svbo Emmen 13-06-20 ochtend zsm
vv Nieuw Roden 13-06-20 nvt
HZVV Hoogeveen 13-06-20 ochtend nvt
vv Poolster 13-06-20 3e en 4e klasse 1-april
HFC '15 Hoogkerk 07-06-20 ochtend zondag niet bekend
vv Annen 07-06-20 alle ochtend zondag nvt
fc Klazinaveen 06-06-20 ochtend 17-mrt
FVV Foxhol 06-06-20 3e en 4e klasse zsm
sc Franeker 06-06-20
vv Glimmen 06-06-20 3e klasse ochtend nvt
vv Peize 06-06-20 ochtend
vv Enter 06-06-20 interna, 6x6 zsm
sv Urk 06-06-20 1e en 2e klasse
sc Bolsward 06-06-20 alle vol=vol
vv. Gorredijk 06-06-20 ochtend
GVAV 31-05-20 1e klasse en hoger 9-12 uur zondag Pinksteren nvt
GVAV 30-05-20 1e klasse en lager 13-16 uur zaterdag voor Pinksteren nvt
vv Bargeres Emmen 30-05-20 JO9-1 en 2 zaterdag voor Pinksteren niet bekend
tv Bunde, Duitsland 23-02-20 ochtend 29-02-20
vv Balk 13-04-20 alle ochtend paasmaandag zsm
vv Hattem 11-04-20 ochtend zaterdag voor Pinksteren

Toernooien JO11
Vereniging Datum Klasse Tijd info  ingeschreven deadline
vv Gruno  27-06-20 1e tm 5re klasse JO11-5 nvt
vv Engelbert 27-06-20 3e en 4e klasse 20-mrt
sc Franeker 07-06-20 zondag
vv Annen 07-06-20 alle middag zondag nvt
NK 07-06-20 jo11-1 jo11-1 NL Kam
fc Klazinaveen 06-06-20 middag 17-mrt
HFC '15 Hoogkerk 06-06-20 ochtend JO11-6 niet bekend
sc Bolsward 06-06-20 alle vol=vol
FVV Foxhol 06-06-20 3e en 4e klasse JO11-5 zsm
vv Arnemuiden 06-06-20 alle ochtend 8x8 nvt
V.O.A.B  Goirle 31-05-20 alle zondag Pinksterdag NL-BE 31-dec
GVAV 31-05-20 hfdkl en hoger 9-12 uur zondag Pinksteren JO11-1 nvt
GVAV 30-05-20 1e klasse en lager 9-12 uur nvt
tv Bunde, Duitsland 23-05-20 ochtend 29-02-20
vv Steenwijk 21-05-20 2e en 3e klasse Hemelvaart zsm
vv Balk 13-04-20 alle middag Paasmaandag
JO11-1 zsm

Toernooien MO11
Vereniging Datum Klasse Tijd info  ingeschreven deadline
vv Gorecht Haren 13-06-20 8 tal nvt
SWZ BOSO Sneek 13-06-20 meidenteams nvt
NEC Delfzijl 06-06-20 2e klasse vol=vol
SC Franeker 06-06-20
vv Enter 06-06-20 interna, 8x8 zsm
sv Urk 06-06-20 niet bekend
vv Arnemuiden 29-05-20 alle vr avond, 8x8 nvt

Toernooien JO13
Vereniging Datum Klasse Tijd info  ingeschreven deadline
vv Engelbert 27-06-20 2e en 3e klasse JO13-2 20-mrt
vv Haren 21-06-20 zondag niet bekend
HFC '15 Hoogkerk 07-06-20 Va 11:30 zondag niet bekend
vv Annen 07-06-20 alle middag zondag nvt
vv Enter 07-06-20 interna, zondag zsm
svbo Emmen 06-06-20 ochtend zsm
SC Franeker 06-06-20
vv Wildervank 06-06-20 zat+zondag 7/6 01-03-20
vv Glimmen 06-06-20 4e klasse middag nvt
FVV Foxhol 06-06-20 3e en 4e klasse zsm
vv SWZ Sneek 06-06-20 1e tot 4e klasse nvt
GVAV 31-05-20 hfdklasse en hoger 9-12 uur zondag Pinksteren nvt
vv Arnemuiden 30-05-20 hoofdklasse of hoger middag zaterdag voor Pinksteren nvt
GVAV 30-05-20 1e klasse en lager 13-16 zaterdag voor Pinksteren nvt
vv Arnemuiden 30-05-20 hdfkl en hoger ochtend 8x8 nvt
Haderslev cup (DK) 30-05-20 30-5 +31-5 JO13-1 nvt
tv Bunde, (D) 23-05-20 middag 29-02-20
RKSV Wijbosch 21-05-20 JO13-01 Hemelvaart niet bekend
Be Quick Dokkum 21-05-20 niet vermeld Hemelvaart +vr zsm
Hanze Trophy Zwolle 11/13-04-20 Intern. Paasweekend JO13-3

Toernooien MO13
Vereniging Datum Klasse Tijd info  ingeschreven deadline
MOVV Midwolda 13-06-20 1e en 2e avond 11x11 1-mei
vv Gorecht Haren 13-06-20 11x11 nvt
SWZ BOSO Sneek 13-06-20 meidenteams nvt
sc Franeker 06-06-20
HFC '15 Hoogkerk 06-06-20 Va 11:30 niet bekend
vv Arnemuiden 29-05-20 alle vr. avond 11x11 nvt

Toernooien JO15
Vereniging Datum Klasse Tijd info  ingeschreven deadline
vv Wildervank 06-07-20 zat+zondag 07/07 01-03-20
vv Engelbert 27-06-20 3e en 4e klasse 20-mrt
vv Haren 21-06-20 zondag niet bekend
sv Bedum 21-06-20 divisie en hfdklasse 11:20 zondag 31-mrt
IJselweidecup Ulft 21-06-20 hfd t/m 5e klasse morgen zondag 1-apr
sc Franeker 07-06-20 zondag
FVV Foxhol 07-06-20 3e en 4e klasse zondag zsm
vv Enter 07-06-20 interna, zondag zsm
svbo Emmen 06-06-20 middag zsm
HFC '15 Hoogkerk 06-06-20 JO15-1 – 2 – 3 v.a. 11:30 niet bekend
vv SWZ Sneek 06-06-20 1e tot 4e klasse nvt
vv Glimmen 05-06-20 3e vrijdag nvt
GVAV 31-05-20 hoofdkl en hoger 13-16 uur zondag Pinksteren nvt
GVAV 29-05-20 1e kl, en lager 18-21 uur vrijdag nvt
vv Steenwijk 28-05-20 2e en 3e klasse Hemelvaart zsm

Toernooien JO17
Vereniging Datum Klasse Tijd info  ingeschreven deadline
sv Bedum 21-06-20 divisie en hfdklasse 11:40 zondag 15-mrt
MOVV Midwolda 13-06-20 2e tm 4e middag 1-mei
vv Harkstede 13-06-20 1e/2e en 3e/4e middag niet bekend
HFC '15 Hoogkerk 07-06-20 v.a. 14:45 zondag niet bekend
FVV Foxhol 07-06-20 3e en 4e klasse zondag zsm
vv Steenwijk 06-06-20 2e en 3e klasse zsm
GVAV 31-05-20 hoofdkl en hoger 13-16 uur zondag Pinksteren nvt
GVAV 29-05-20 1e kl, en lager 18-21 uur vrijdag nvt

Toernooien JO19
Vereniging Datum Klasse Tijd info  ingeschreven deadline
vv Gruno  27-06-20 1e tm 5e klasse nvt
vv Engelbert 27-06-20 4e klasse 20-mrt
vv Harkstede 13-06-20 1e/2e klasse middag niet bekend
vv Steenwijk 06-06-20 3e klasse zsm
HFC '15 Hoogkerk 05-06-20 avond vrijdag niet bekend
GVAV 31-05-20 hoofdkl en hoger 13-16 uur zondag Pinksteren nvt
GVAV 29-05-20 1e kl, en lager 18-21 uur vrijdag nvt


Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!